Türkiyenin Tüm Bölgelerine Hizmet Vermekteyiz

Özel Ambulans

Özel Ambulans

Son yıllarda artan sağlık yatırımları neticesinde en önemli unsurlardan birisi de güvenli ve rahat bir taşıma veya nakil işleminin yapılması gerekliliğidir. Bu gereklilik neticesinde ortaya çıkan tüm sorunlar en modern şekillerde çözülerek hızlı bir aksiyon alınmaktadır. Genel olarak ambulansların modernizasyona girmesi ve çok hızlı bir şekilde istenilen yere ulaşmaları artık bilinen bir gerçektir. Özel ambulans hizmetleri de son yıllarda ortaya çıkmış, özellikle Sağlık Bakanlığı tarafından alınan çalışma ruhsatları ve izinleri neticesinde pek çok firma bu hizmeti vermeye başlamıştır. Pek çok firma rekabet edebilmesi ve acil bir şekilde hastayı da istenilen yere yetiştirmek adına mavi ambulans hizmetlerinden faydalanmaya başlamıştır.

İl ambulans servisi komuta kontrol servisine bilgi vererek ambulansların vakaya çıkmasına izin vermektedir. Bu şekilde işleyen sistemde özellikle özel ambulansların da değeri oldukça artmaktadır. Hastanın veya yaralının bulunduğu yere hızlı bir şekilde gelen ekipler, yaralıyı veya hastayı uygun bir şekilde tıbbi müdahalesini yapar ve özel ambulans ile taşınmasını sağlar. 112 arandığında veya özel olarak ambulans talep edildiğinde rahat bir şekilde ekipler istenilen bölgeye ulaşarak yaralılara müdahale eder ve gereken müdahaleleri uygular. Telsiz ve haberleşme hizmetlerinin rahatlığı ve koordinasyonu sayesinde direkt olarak çağrıyı alan mavi ambulans ekipleri hızlı bir şekilde vakaya çıkmaktadır. Araç içerisinde bulunan modern cihazlarla ve donanımlarla desteklenen yapısıyla ekipler tecrübeleriyle birlikte iyi bir müdahale gerçekleştirir.

Taşınan hastaların konforu da çok önemlidir. Ağır yaralı kişilerin hızlı ve acil bir şekilde taşınması için de görevliler ve özellikle özel ambulans şoförleri ciddi bir eğitimden geçmektedir. Aynı şekilde mavi ambulans olarak eğitimlere önem veriyor ve tüm ekiplerimize gereken tüm eğitimleri sağlayarak daha iyi bir müdahale imkanına kavuşturuyoruz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Ara