Türkiyenin Tüm Bölgelerine Hizmet Vermekteyiz

Hasta Taşıma Ücretleri

Hasta Taşıma Ücretleri

Hastanelerden diğer hastanelere sevk edilen hastalar, özellikle taşınması konusunda çok fazla seçenekle karşı karşıya kalmaktadır. Birçok ambulans firması özellikle hasta taşıma ücretleri açısından çok uyguna hastaları hızlı bir şekilde sevk etmektedir. Bunlardan birisi olan mavi ambulans ile taşınan hastalar rahatlıkla yolculuk ederek ve konforlu bir şekilde taşınırlar. Hastaların taburcu olmalarında da aynı şekilde hasta nakilleri yapılmakta ve evlerine kadar hastalar teslim edilmektedir. Hastaneden eve taburcu diye tabir edilen hizmet sayesinde çok rahat bir şekilde, uluslararası standartlara da uygun bir şekilde nakil işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Binek bir araçla evlerine ulaşma imkânı olmayan kişilerin evlerine güvenli ve konforlu bir şekilde taşınması için hasta nakil ambulansları en uygun seçenekler olmaktadır. Hasta taşıma ücretleri açısından da binek aracı olmayan vatandaşların da cebine uygun bir çözümdür. Bir taksi ile eve götürülmesi bir hasta için eziyet olabilecekken, bir hasta taşıma ambulansı ile daha rahat ve konforlu bir şekilde eve götürülmektedir. Bir yandan sadece rahatlık ve güvenlikten ziyade, bir komplikasyon durumunda hızlı bir şekilde müdahale edilmesi önemlidir. Yaralı veya yatalak hastaların yol sırasında bir sıkıntı yaşaması istenmeyecek bir durum olabilir ve bu nedenle ambulans içerisindeki doktorun müdahalesi hayat kurtarmaktadır. Hastaların taşınması ve özellikle tecrübeli doktorların müdahalesi ile mavi ambulans tarafından rahat bir hasta taşıma hizmeti gerçekleştiriliyor.

Tecrübeli sağlık personelinin bir ambulans için önemi büyüktür. Hızlı ve etkili bir şekilde sağlık ekibi desteğiyle hastaların taşınması en mantıklı yol olarak ortaya çıkmaktadır. Acil tıp teknisyeni, doktor ve şoförden oluşan bir ekiple hızlı bir şekilde hastaları taşıyan mavi ambulans, hasta aşıma ücretleri konusunda da iyi bir fiyat politikasına sahip bir firmadır.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Ara