Türkiyenin Tüm Bölgelerine Hizmet Vermekteyiz

Hasta Nakil Aracı

Hasta Nakil Aracı

Hasta nakil aracı çözümlerinde güvenilir bir adres olmaya devam eden mavi ambulans olarak en iyi şekilde müşterilerini taşıma ve sevk etme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Rahatlıkla bir hastaneden diğer hastaneye sevk edilen hastaya aracın içerisinde en iyi şekilde bakıyor ve yolculuk süresince her türlü sorundan uzak tutarak rahat etmelerini sağlıyoruz. Tıbbi bir müdahale gerektirmeyen hasta ve yaralılar için şehir içinde en iyi şekilde nakil işlemi yapılması en uygun çözümlerden birisidir. Normal bir bireysel araçla taşıma yapmak oldukça tehlikelidir. Bu şekilde hastaların taşınması hiç doğru değildir ve herhangi bir sorun anında müdahale yapılamayacağı için sıkıntı oluşmaktadır. Uygun şekilde ve usulüne uygun hasta nakil aracı temin ederek rahatlıkla taşıma gerçekleştirmek mümkündür. Hem de bu sayede gözünüzün arkada kalması önlenecektir.

Tecrübeli sağlık personelimiz ve doktorlarımız sayesinde istenilen yerden alınan hastamıza ilk anlardan itibaren iyi bir bakım yapılmaktadır. Bu sayede başlangıçtan itibaren iyi bir şekilde taşındığının farkında olan hastanın veya yaralının rahat ettirilmesi sağlanır. Bu sağlanan rahatlıkla birlikte güven duygusu oluşturmak mavi ambulans açısından önemlidir. Bu şekilde oluşan ilişkiler uzun süre devam eder ve kalıcı olur. Gerekli şekillerde yatakların sabitlenmesi veya varsa tekerlekli sandalyenin sabitlenmesi için hasta nakil aracı içerisinde gereken tüm aparatlar mevcuttur. Taşınan araçların da bu durumda donanımları oldukça önemli olmaktadır.

Tam teçhizatla ve donanımla iş yapan mavi ambulans araçlarımız özellikle tüm ihtiyaçlara cevap verecek donanımlara sahiptir. Bu sayede hem her türlü hastalığı geçiren hastaları taşıyabilme ve sevk edebilme özelliğine sahibiz. Zorunluluk olarak her araçta bir adet sağlık görevlisinin bulunması gerekmektedir. Tüm bu özelliklere sahip araçlarımızda şehir içinde istenilen noktaya istenilen zaman gerekli nakil işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Ara