Türkiyenin Tüm Bölgelerine Hizmet Vermekteyiz

Dizi ve Film Çekimleri Ambulans Kiralama

Dizi ve Film Çekimleri Ambulans Kiralama

Dizi ve Film Çekimleri Ambulans Hizmeti

Özellikle son yıllarda artan diziler ve filmler elbette bir set ortamında gerçekleştiriliyor. Bu durumda da çok fazla insanın birlikte bir dizi veya filmi çekmesi anlamına geliyor. Uzun saatler boyunca yapılan tüm bu çekimler nedeniyle ve özellikle gece çekimlerinin yapılması da insanları yıpratabilmektedir. Bu tarz veya farklı türden gelebilecek sağlık sorunlarının önlenmesi için film ve çekimler için ambulans kiralama hizmeti devreye girmektedir. Film setlerinde çok fazla insanın çalışması nedeniyle herhangi bir olumsuz duruma karşı hazır bekletilmesi gereken ambulans türleri vardır. Mavi ambulans olarak bu tarz kalabalık iş toplulukları için uygun bir şekilde hazırlanan ambulanslarla olabilecek potansiyel sorunların üstesinden gelinmektedir. Olabilecek herhangi bir olumsuz durum karşısında ilk yardım her zaman için çok önemli bir olgu olduğundan, kişileri koruyan önlemler de her zaman bir güven ortamı sağlar.

Film ve dizi çekimlerinin açık alanda veya kapalı alanlarda yapılması neticesinde pek çok çalışan veya oyuncunun herhangi bir sağlık problemi yaşaması çok olasıdır. Bu sorunların önlenmesi adına da tecrübeli personellerden oluşan tam teşekküllü bir ambulanslar setler için hazır bulundurulmalıdır. Film ve çekimler için ambulans kiralama özellikle son yıllarda yapımcılar ve set amirleri tarafından çok tercih edilen bir yöntem olmaktadır. Herkesin ilk yardım eğitiminin olmaması ve yerinde bir müdahale yapmak, hayati bir durumu en iyi şekilde lehe çevirebilmektedir. Mavi ambulans olarak amacımız, film ve dizi setlerinde yaşanabilecek olumsuz durumları bertaraf etmektir.

Film ve çekimler için ambulans kiralama hizmetleri için çağrı merkezlerimizi arayarak bilgi alabilir, rahatlıkla kullanım yapabilirsiniz. İstenilen bölgeye veya ilçeye de aynı şekilde müsait ambulanslar gönderilmektedir. Mavi ambulans ile dizi ve film çekimleriniz her zaman güvende olacak.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Ara