Türkiyenin Tüm Bölgelerine Hizmet Vermekteyiz

Anadolu Yakası Özel Ambulans

Anadolu Yakası Özel Ambulans

Anadolu Yakası Mavi Ambulans

Özel ambulanslar kamu kuruluşlarının kullandığı ve devlete bağlı olmayan ambulans hizmetleridir. Bu ambulanslar özel bir işletme veya firma tarafından denetlenir ve işletilir. Bu ambulanslarla birlikte Türkiye’de ambulans sayısı hızla artış göstermiş ve ambulansların da denetlenmesi, kalite kontrolleri ve uygunlukları kat ve kart artmıştır. Özellikle İstanbul özelinde çok fazla ambulansın olması gerektiğinden pek çok firma da Anadolu Yakası özel ambulans hizmeti için rekabet etmektedir. Öncelikli amaç hastaların güvenli ve rahat bir şekilde sevklerinin yapılmasını sağlamak veya herhangi bir vaka durumunda ilk olarak bölgeye intikal etmektir. Tüm bu hizmetlerin sağlanması açısından mavi ambulans özellikle vaka durumlarında hızlı bir şekilde ekiplerini bölgeye intikal ettirerek hızlı bir ilk yardım hizmeti uygular. Bu sayede ortaya çıkabilecek sorunların da en aza indirilmesi ile birlikte ölümlerin de en aza indirilmesine neden olunacaktır.


Anadolu Yakası Hasta Nakil

Bir hastanenin yoğun bakım ünitesinde yer alan tüm techizatların portatif versiyonları bir özel ambulansta bulunması zorunludur. Bu tarz yönetmelikler olduğu gibi, cihazların olmayışı çok ciddi yaptırımlara da sebep olmaktadır. Özellikle Anadolu Yakası  özel ambulans hizmeti veren pek çok ambulansın iyi bir şekilde donanımlarına sık sık bakım yaptırması ve özellikle kullanılan malzemeler bakımından standartlara uygun olmasına özen gösterilmelidir. Pek çok firmadan farklı olarak mavi ambulans tüm bu gerekli techizatlara ek olarak ekstradan cihazlar kullanmakta ve daha iyi bir hizmet vermektedir. Çağrı merkezimize yapılan bir çağrı ile direkt olarak müsait olan ekiplerimiz hızlıca istenen bölgeye ulaşır.

Anadolu Yakası özel ambulans konusunda oldukça gelişmiştir ve bu gelişmeyi de en iyi şekilde firmalar getirdiği yeniliklerde göstermektedir. Mavi ambulans olarak hastaların güvenliği, ilk yardımları ve rahatlığını düşünen bir vizyonla hareket ediyoruz ve bununla gurur duyuyoruz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Ara